MENU

O Nas

W 4 Safety pomagamy Wam w podniesieniu standardów bezpieczeństwa każdego miejsca pracy.

Dzięki wykwalifikowanym ekspertom z branży ochrony środowiska i BHP, dostarczamy innowacyjne produkty i rozwiązania dla przemysłu i laboratoriów, z sukcesem realizując tysiące zamówień. Naszą przewagą jest elastyczność i indywidualne podejście do wyzwań, które nam stawiacie w dziedzinie bezpiecznego składowania, LOTO - Lockout/Tagout, zabezpieczania maszyn oraz ergonomii stanowisk pracy.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką, która koncentruje się na prowadzeniu aktywności zapewniającej ochronę środowiska oraz gwarantującej bezpieczeństwo i higienę pracy niezależnie od wykonywanego zawodu. W codziennej pracy łączymy działalność usługową i sprzedażową sprzętu BHP wraz z prowadzeniem szkoleń, audytów oraz przeglądów przygotowanych przez profesjonalistów.

Dzięki naszej wysoko wykwalifikowanej kadrze zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów, którzy w swoim miejscu pracy wykorzystują jedynie najlepsze rozwiązania, aby chronić życie i zdrowie swojego zespołu. Funkcjonujemy nie tylko na terenie Polski, ale również poza jej granicami. Oprócz dostawy najlepszych i sprawdzonych rozwiązań, stawiamy na innowacje, stale poszerzając wachlarz propozycji.

Oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty BHP, w tym między innymi kontenery na chemikalia i odpady niebezpieczne, szafy na butle gazowe oraz szafy do przechowywania materiałów niebezpiecznych, sorbenty do usuwania rozlewów, maty ergonomiczne i zabezpieczenia antypoślizgowe, system LOTO jak również zabezpieczanie ciągów komunikacyjnych. Ponadto zapewniamy urządzenia awaryjne typu oczomyjka i natrysk bezpieczeństwa, kombinezony ochronne, rękawice specjalne. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszego asortymentu!

Wybierając współpracę z 4 Safety zapewnimy Wam indywidualne podejście w doborze rozwiązań jak również w usługach posprzedażowych związanych z wdrożeniem produktów, serwisem oraz szkoleniami. Profesjonalnie, szybko i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Indywidualne podejście

DO KLIENTA

Wysoka

JAKOŚĆ

Atrakcyjne

CENY

Copyright © 2015 4safety.pl All rights reserved

Wykonanie: MS multimediaPolityka prywatności