MENU

O Nas

4 Safety – nowa, lepsza jakość bezpieczeństwa

Profesjonalne podejście do zapewnienia odpowiedniego miejsca pracy, przestrzegania warunków umowy – począwszy od aspektów medycznych, przez psychologiczne, kończąc na kwestiach typowo technicznych, to coś, o co powinien zadbać każdy właściciel firmy. Wiemy, w jaki sposób przestrzegać bezpieczeństwa pracowników, dlatego chcemy dzielić się tą wiedzą z innymi.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką, która koncentruje się na prowadzeniu aktywności zapewniającej ochronę środowiska oraz gwarantującej bezpieczeństwo i higienę pracy niezależnie od wykonywanego zawodu. W codziennej pracy łączymy działalność usługową i sprzedażową sprzętu BHP w sklepie z prowadzeniem szkoleń, audytów oraz przeglądów przygotowanych przez profesjonalistów.

Dzięki naszej wysoko wykwalifikowanej kadrze zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów, którzy w swoim miejscu pracy wykorzystują jedynie najlepsze rozwiązania, aby chronić życie i zdrowie swojego zespołu. Uważamy, że rozszerzenie klasycznych działań z zakresu BHP również na środowisko naturalne to podstawowy aspekt, na który należy zwrócić uwagę, prowadząc przedsiębiorstwo w XXI wieku.

Funkcjonujemy nie tylko na terenie Polski, ale również poza jej granicami. Oprócz dostawy najlepszych i sprawdzonych rozwiązań, stawiamy na innowacje, stale poszerzając wachlarz propozycji.

Oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty BHP, w tym między innymi kombinezony ochronne, kontenery na chemikalia i odpady niebezpieczne, rękawice specjalne czy urządzenia awaryjne. Ponadto zapewniamy zabezpieczenia antypoślizgowe, szafy na butle gazowe oraz szafy do przechowywania materiałów różnego rodzaju. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszego asortymentu!

Wybierając współpracę z 4 Safety, masz pewność indywidualnej realizacji Twoich potrzeb, a także szeregu usług posprzedażowych związanych z wdrożeniem produktów, serwisem oraz licznymi szkoleniami. Profesjonalnie, szybko i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Indywidualne podejście

DO KLIENTA

Wysoka

JAKOŚĆ

Atrakcyjne

CENY

Copyright © 2015 4safety.pl All rights reserved

Wykonanie: MS multimedia